Slider

UYDURULAN DİN VE KURANDAKİ DİN

KURANDAKİ DİN

UYDURULAN DİN

FAİZ VE KÖLECİ BANKALAR

ŞİRK AFFEDİLMEZ !

KALK VE UYAR

EVSİZLERE YARDIM

  1. Yazılarınız çok uzun olmamalı. Eğer uzun ise bir kaç parçaya bölebilirsiniz. Daha önce gönderilmiş uzun yazılara bu nedenle onay veremedik.
  2. Yazılarınız, yorumlarınız Kuran ile %100 uygunluk içermeli.
  3. Yazılarınızın tamamı büyük harfle yazılmamış olmalı.
  4. Türkçe Yazım Kuralları'na uygun olarak yazılmış olmalı.
  5. Ayetleri koyu karakterlerle özel olarak işaretleyiniz.
  6. Özel isimlerin baş harflerini büyük yazınız. Ör.: Muhammed, Musa vb..
  7. Yazılarınız içeriğine uygun gördüğünüz telif hakkı olmayan 1-3 arası kaliteli fotoğrafı da yazılarınıza ekleyebilirsiniz, eklemenizi öneriyoruz. Aksi takdirde Site Yöneticisi uygun gördüğü resim ya da fotoğrafları ekleme hakkına sahiptir.
  8. Gönderdiğiniz yazıların sitemizde, Facebook ve Twitter hesaplarımızda, email ile üyelerimizle paylaşılmasını, Hayatı Sorguladın mı? kitabımızda yayınlanmasına veya 114 Hareketi Derneği insiyatifinde herhangi bir projede yayınlanmasına (adınızla beraber) izin vermiş oluyorsunuz. İleride herhangi bir telif hakkı talep etmeyeceğinizi kabul etmiş oluyorsunuz.
  9. Telif hakları ile korunan size ait olmayan yazıları göndermediğinizi, gönderiyorsanız paylaşıma izin verilen yazılar olduğunu kabul ediyorsunuz.
  10. Sitemizde yer alan yazıları herhangi bir platformda kullanabilirsiniz. Ancak hayatı.sorguladınmı.com’a referans vermeniz gerekmektedir.

Chrome Pointer